logo NEJKRÁSNĚJŠÍ DŘEVOSTAVBA Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené přeskočit na menu

MAPA STRÁNEK obsah

Základní informace o soutěži

 

HLASUJTE PRO NEJKRÁSNĚJŠÍ DŘEVOSTAVBU ROKU 2008 A ZÍSKEJTE SESTAVU ZAHRADNÍHO NÁBYTKU V HODNOTĚ DO 10.000,- KČ.
SRUBOVÉ KONSTRUKCE MONTOVANÉ KONSTRUKCE

obrázek výhry

 

Veletržní správa Terinvest, spol. s r.o. za podpory společnosti DataLite, s.r.o. a mediálních partnerů Časopisy pro volný čas a Golem group pořádají soutěž o "Nejkrásnější dřevostavbu roku 2008", která mapuje mimořádně zdařilé dřevostavby na území České republiky a pomáhá posilovat pozitivní vnímání této moderní technologie výstavby bytových, občanských a administrativních objektů.

Cílem a posláním soutěžní přehlídky je podporovat všechny formy zajímavé a kvalitní výstavby pracující s podstatným použitím technologie na bázi dřevěných prvků a výrobků z aglomerovaného dřeva. Soutěžní přehlídka je vyhlášena ve dvou kategoriích: montované konstrukce dřevostaveb rodinného domu a srubové konstrukce rodinného domu.

Informace pro adepty

Projekty mohou do soutěžní přehlídky přihlásit architekti, projektanti, investoři, dodavatelé, developeři nebo obce, na jejichž území se stavba nachází, vždy však se souhlasem jejich autorů a vlastníků. Termín pro dodání podkladů je do 1.8.2008. Soutěž vznikla jako doprovodný program mezinárodního veletrhu Dřevostavby, pořádaném veletržní správou Terinvest, spol. s r.o.

O pravidlech soutěže

Soutěžní přehlídka se vyhlašuje jako dvoukolová, první kolo hlasování z přihlášených projektů proběhne od 11.srpna do 10.října na tomto webu v kategorii HLASOVÁNÍ (nezapomeňte hlasovat v obou kategoriích). Finálové stavby budou zveřejněny v časopise Domov č. 12/08 (vychází 19.11.), ze kterých čtenáři vyberou vítěze každé kategorie.

Vyhlášení výsledků

Vítězné domy soutěže o "Nejkrásnější dřevostavbu 2008" budou představeny na 4. ročníku mezinárodního veletrhu se zaměřením na dřevěné stavby, konstrukcí a dřevovýroby - DŘEVOSTAVBY 2009, který proběhne v termínu od 26. 2. do 1. 3. 2009 v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech.

Dřevostavby jsou celosvětový trend

Dřevostavby u nás neustále posilují svou pozici. Praxe ze zahraničí ukazuje, že neexistuje druh stavby, který by nebylo možné realizovat ze dřeva a proto se již nyní těšíme na další skvělé stavby příštího ročník přehlídky Nejkrásnější dřevostavba roku.

Přehled podmínek soutěže

Nejkrásnější dřevostavba 2008 - v kostce
co 3. ročník soutěží přehlídky Nejkrásnější dřevostavba roku 2008
kdo Terinvest, spol. s r.o., DataLite, s.r.o., Časopisy pro volný čas, s.r.o., Golem Group, s.r.o.
pro koho architekti, projektanti, investoři, dodavatelé, developeři
termíny přihlášení projektů do 1.8.2008
1. kolo hlasování na webu od 11.8. – 10.10.2008
finálové hlasování v časopise od 19.11. – 19.12.2008
ceny pro hlasující zahradní nábytek
ruční vysavače
ceny pro soutěžící 20.000 CZK na čerpání služeb při veletrhu Dřevostavby 2009
20.000 CZK na čerpání služeb od společnosti Golem group (Abeceda bydlení, www.infotip.cz)
roční předplatné časopisu Domov
sleva 70 na inzerci v časopise Domov

každá přihlášená firma do soutěže „Nejkrásnější dřevostavba roku 2008“ získá automaticky slevu 10 na inzerci v časopise Domov a Abeceda bydlení

Rychlý kontakt

Napište nám na drevostavby@terinvest.com nebo zavolejte 222 992 151


přeskočit na menu přeskočit na text stránky
 
PROHLÁŠENÍ PŘÍSTUPNOSTI

vyhlašovatel

logo TERINVEST logo DREVOSTAVBY

partner

logo DATALITE

mediální partneři

logo ABECEDA BYDLENÍ logo DOMOV


© Terinvest, spol. s r.o., 2008. Všechna práva vyhrazena. design by DataLite 2008, stránka je přístupná pomocí klávesových zkratek